"Cieszę się z bycia żoną" - Rani Mukherjee
Dodane przez Maddie-anabell dnia Sierpień 03 2015 05:05:00


Aktorka Rani Mukherjee,która wyszła za mąż za Aditya Chopra w 2014 roku mówi,że obecnie przeżywa 'że jestem żonata i nic nie robię'. W wywiadzie dla Vogue India (sierpień 2015) aktorka mówi o małżeństwie, wybory filmów w życiu i jej planach na przyszłość.

Zapytana czy widzi się w przyszłości jako producent lub reżyser, która spędziła dwie dekady w Bollywood powiedziała:

'Nic mnie nie zatrzyma. Adi nigdy nie powie nie. Ale widzę jak mój mąż pracuje. Jest on osobą pracującą w swoim studiu i ostatnio zostaje na noc. Nie chciałabym ryzykować jego lub nazwy studia produkcyjnego. Na razie cieszę się z bycia żonatą i nic nie robi. Od pięciu lat chciałabym robić takie filmy jak kickass i po 'kochających dzieci,które idą razem na plan.'

Rani,która zagrała ostatnio w takich filmach 'No One Killed Jessica' i 'Mardaani' przypisuje swój talent w pierwszych dniach trzem mężczyzną wraz z mężem.

'Tak on (Aditya Chopra) wraz z SRK i Aamir polecili mnie reżyserom Mukesh Bhatt i Vikram Bhatt do filmu 'Ghulam'. Tych troje mężczyzn byli integralną częścią mojej kariery.'powiedziała aktorka.

Wspomina również czasy,gdy Karan Johar kazał jej schudnąć do roli 'Kuch Kuch Hota Hai'.

'Karan jest bardzo hiper. Jesli widzisz daną scenę to gdzie waga? Byłam szczęśliwa,że nie wyglądam jak każdy inny. Dziś ludzi myślą o mnie znacznie więcej niż kiedyś.' mówi Rani,której wybory filmu zmieniły się i czuję,że jest kłopotliwe dla 37-latki robić role dla 20-latki.

'Nie mam urojeń. Jestem świadoma tego co widownia chce widzieć we mnie.' podkreśliła.

źródło: eBollywood.ocom.pl